Svet-Stranek.cz
Kadaňský patriot

Cyklistický závod KADAŇSKÝ PATRIOT - časovka jednotlivců na trase 29 km okolo Nechranické přehrady. Závod není součástí žádné série závodů a zúčastnit se může kdokoliv.:Stránky cyklistického závodu Kadaňský patriot

Cyklistický závod KADAŇSKÝ PATRIOT - časovka jednotlivců na trase 29 km okolo Nechranické přehrady. Závod není součástí žádné série závodů a zúčastnit se může kdokoliv.

Organizační tým cyklistického závodu "Kadaňský Patriot" zde vítá a zdraví všechny příznivce silniční cyklistiky!
Přátelé, kamarádi, cyklisté,
8. ročník Kadaňského Patriota je úspěšně za námi. Na startu se sešel opět rekordní počet účastníků, letos 113 borců. Pořadatelé děkují všem závodníkům za účast a jejich výkony, které si zaslouží obdiv. Děkujeme fanouškům, kteří přišli povzbudit cyklisty a vytvořili tak jedinečnou atmosféru tohoto závodu. Po čtyřech letech byl překonán traťový rekord a odvezen do Německa i s 30 litrovým sudem Svijanského Mázu – pro příští ročník je to výzva pro české závodníky: vrátit rekord do Česka!
Ředitelka kanceláře závodu :-) děkuje všem účastníkům, kteří se zaregistrovali předem, což jí při tomto vysokém množství závodníků významně ušetřilo čas při vydávání startovních čísel.
Letošní ročník nám přinesl nové poznatky na zlepšení organizace příštího ročníku. Budeme rádi, pokud nám svá hodnocení a nápady napíšete do diskuse na stránkách zde.
Budeme moc rádi, pokud Kadaňskému Patriotu zachováte přízeň a příští rok se všichni společně sejdeme na 9. ročníku.
DÍKY MOC, MÁME VÁS RÁDI!
Nejdůležitější informace k organizaci a průběhu závodu "Kadaňský patriot" najdete na těchto stránkách...


návštěvníků stránky
celkem54 994
tento týden104
dnes48